{

Zakładanie i rejestracja spółek oraz zmiany w KRS

Zakładanie i rejestracja spółek oraz zmiany w KRS

Specjalizujemy się w rejestracji spółek oraz przeprowadzaniu zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS). Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam na kompleksowe i skuteczne rozwiązanie wszelkich problemów związanych z tworzeniem i funkcjonowaniem spółek.

W naszej ofercie znajdą Państwo pomoc w rejestracji spółek, w tym spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, jawnych, komandytowych, spółek akcyjnych i innych. Współpracujemy z klientami na każdym etapie procesu rejestracji, począwszy od doradztwa w wyborze odpowiedniej formy prawnej, aż po sporządzenie umów spółek i złożenie dokumentów do KRS.

Nasze usługi obejmują także przeprowadzanie zmian w KRS, takich jak zmiany w zarządzie, siedzibie, kapitale zakładowym, umowie lub statucie spółki oraz innych. Przygotowujemy również bieżące dokumenty spółek jak: uchwały Zgromadzenia Wspólników lub uchwały Zarządu. Nasza kancelaria radcy prawnego jest w stanie szybko i skutecznie załatwić wszelkie formalności związane z bieżącą działalnościa spółki, jak i dokonywaniem zmian w KRS.

Fachowa pomoc w zakresie rejestracji spółek i zmian w KRS

Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, możemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Nasza kadra prawnicza zapewni Państwu nie tylko fachową pomoc w zakresie rejestracji spółek i zmian w KRS, ale także doradztwo w wielu innych dziedzinach prawa.

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią prawna i skorzystania z naszych usług w zakresie rejestracji spółek i zmian w KRS. Gwarantujemy szybkie i skuteczne rozwiązanie wszelkich problemów prawnych związanych z tworzeniem i funkcjonowaniem spółek.

Zapraszam do kontaktu

Zadzwoń pod numer 502 593 872 lub 85 744 60 17

Możesz również wysłać wiadomość email poprzez formularz kontaktowy lub zgłosić się pod adresem ul. Henryka Sienkiewicza 7 lok. 95 15-092 Białystok